Mar
02

I żyli długo i szczęśliwie…

Author // yfc
Posted in // News

mimimilosc_1

 
Coraz częściej uderza nas z jaką szybkością są zawierane małżeństwa a jeszcze bardziej boli z jaką prędkością są zakańczane.  Rozwód w kościele wśród osób wierzących staje się niestety coraz bardziej powszechny. W naszych sercach nie ma i nie było zgody na separację,  rozwody, odrzucenie i brak przebaczenia wśród coraz młodszych małżeństw.  Nie chcemy być obojętni na to, co widzą nasze oczy,  gdy patrzą na to pokolenie młodych- szybkich.

Jednym z pomysłów,  jak pomóc młodym ludziom wchodzić w zdrowe związki z fundamentem Jezusa Chrystusa była konferencja MI MI MIŁOŚĆ,  która odbyła się 27 lutego we Wrocławiu. Pragnęliśmy i modliliśmy się, by nie był to kolejny chrześcijański event ale czas i miejsce przełomów w sercach przyszłych lub obecnych małżonków.  Sami przed sobą przyznaliśmy, że chodzi nam o jakość.

Mówcami na MI MI MIŁOŚĆ byli: Jerzy i Małgorzata Rycharscy, Mateusz Otremba, Andrzej i Katarzyna Kalupa oraz Mirosław Klekot . Wszyscy mówili prosto z Bożego serca dzieląc się bardzo głębokim świadectwem życia, jak jest gdy brakuje osobistej relacji z Chrystusem w związku.
 

mimimilosc_2

 
Całe wydarzenie zakończyło Totalne Uwielbienie. Osobiście uważam, że był to głęboki czas modlitwy i oddawania Bogu należnego miejsca w sercach ludzi i w związkach między ludźmi.

Mięliśmy okazja wysłuchać  już po konferencji kilku osobistych świadectw tych,  których byli z nami podczas MI MI MIŁOŚĆ i doświadczyli Bożego działania. Dlatego mamy pewność Bożej obecności podczas tegorocznej MI MI MIŁOŚĆ i tego, że Boże słowo nie wróciło puste i wykonało wolę i spełniło myślenie Tego, Który je posłał.

Agnieszka Jakoniuk

 

Dla wszystkich Was którzy byliście, jak również dla tych z Was którzy być z nami nie mogli poniżej umieszczam linki do nagrań. Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj.

Wstęp Jurka Rycharskiego

Gosia Rycharska

Kasia Kalupa

Andrzej Kalupa

Mateusz Otremba

 

Tags // , , ,

Trackback from your site.