Cze
09

Piknik Rodzinny 2015

Author // yfc
Posted in // News

PR2015

 

No i stało się! Poleżałam na leżaczku, podano mi pyszną kawę i pycha ciacho. Na deser była dobrze grillowana kiełbaska. Ja sobie rozmawiałam z ludźmi gdy inni zapewniali dobrą opiekę mojemu dziecku. Jednym słowem – pięknie. I na tym właściwie mogłabym zakończyć ale nie…..

Dla tych, którzy nie doświadczyli tej namiastki raju na ziemi napiszę coś jeszcze, aby pobudzić ich wyobraźnie, poruszyć serca po co? By spotkać Was nieobecnych na tegoroczny pikniku już za rok:)

Wydarzenie, odbyło się 9 maja 2015r. było istotnie piknikiem rodzinny, gdyż miało się wrażenie, że na ulicy Kłodnickiej 2 spotkała się wielka rodzina:)I Nie ważne czy ktoś przyszedł sam, czy z gromadką dzieci, bo już po chwili, każdy poczuł się, jak w przydomowym ogródku:)

Z jednej strony pięknie i smacznie przygotowana część kawiarenkowo-grillowa, gdzie uraczenie byliśmy przepyszna kawą z przeróżnymi dodatkami w postacie np. bitej śmietany lub wybornego, palce lizać- ciasta:)a jak komuś było za słodko, to obok szykowała się dla niego idealna kiełbaska.

Z drugiej strony, trzymała nas w napięciu gra w piłkę czyli turniej piłkarski. Wystąpiło osiem drużyn. Każda w świetnej formie:) ale królowa ponoć jest tylko jedna i była nią drużyna Hallelujah :)

( Nic nie stoi na przeszkodzie, by za rok była nią TWOJA drużyna).

A jak popatrzyłam jeszcze gdzie indziej, to snuł się widok rozłożonych kocyków, bawiących się dzieci, uśmiechniętych twarzy a w tle słychać było piękne brzmienie uwielbienia.

Najważniejsze było jednak to, że byliśmy tam razem. Bez rywalizacji, bez uprzedzeń, aby oddać chwałę naszemu Stwórcy, aby pokazać Jego miłość sobie nawzajem i tym, którzy jej jeszcze nie znają. Nasza miłość, w całej naszej niedoskonałości mogła wyrazić się w czynach.

Wierzę, że tak różni z tak innych miejsc stanowiliśmy tam, na tym niewielkim trawniku Jedno.

Zapraszam Cię za rok. Nie na kawkę (choć była pyszna) nie na leżaczek (choć wygodny) ale, by posmakować atmosfery, której najważniejszą częścią był Chrystus. Tak zwyczajnie. Po prostu. Bo przecież ON JEST!

Tak więc, mam nadzieję do zobaczenia za rok:)

A.J.

Piknik 2015 from Młodzież dla Chrystusa on Vimeo.

 

 

Tags // , , , ,

Trackback from your site.