Sty
19

Zdań kilka o Początku

Author // yfc
Posted in // News

 

Poczatek2014_15

 

Na Początek 2014/15 czekałam z większą niecierpliwością i podekscytowaniem niż na każdy wcześniejszy. Zapewne dlatego, że jako ekipa organizacyjna wiedzieliśmy, że będzie nas prawie 600, ale przede wszystkim dlatego, że nie mogłam doczekać się tego, co Bóg będzie na tym Początku robił. Dostaliśmy wiele słów proroczych i wiele Bożych obietnic na ten czas i wiedziałam: to będzie jedna z lepszych konferencji, na jakich dane mi było być. Nie pomyliłam się. To, co Bóg zrobił w tym roku, przerosło nasze największe oczekiwania.

Po raz kolejny zaskoczył nas tym, że On ma swój czas i Jego czas zawsze jest „na czas”. Po raz kolejny oglądaliśmy cuda i doświadczaliśmy tego, że Miłość nigdy nie zawodzi!

Jako zespół organizacyjny widzimy, jak bardzo to pokolenie jest głodne prawdziwej, żywej, realnej relacji z Chrystusem i jesteśmy niezmiernie poruszeni i dotknięci widokiem setek młodych ludzi oddających Bogu chwałę i cześć podczas sylwestrowej nocy. Jesteśmy zachęceni tym, że ludzie piszą do nas i dziękują za możliwość spędzania tego czasu właśnie w taki sposób. Jesteśmy zachęceni, kiedy widzimy, że młodzi ludzie nie tylko doświadczają mocy żywego Boga na eventach, ale życie w mocy zaczyna być codziennością.

Początek 2014/15 to prawie 600 osób, ale wierzymy, że kolejne lata przyniosą jeszcze większy wzrost i o to się modlimy.

Naszym marzeniem jest widzieć coraz więcej młodych wojowników walczących o wolność dla uciśnionych, o zdrowie dla chorych!

Ten Początek był niezwykły…wierzę, że jeszcze bardziej niezwykłe są przed nami. Chwała Jezusowi!

 

Marcela Chyba
koordynator projektu Początek
http://poczatek.org/
fb.com/poczatek.org

 

Wesprzyj POCZĄTEK
Przekaż 1%

 
 
 
 

Tags // , , , ,

Trackback from your site.